arama

5 Eylül 2011 Pazartesi

ojeleriniz dillenirseGiyimimizi tamamlayan aksesuarlar gibi makyajımızı tamamlayan ojeler dillenirse biz neler söylerler?
Pembe
Oje rengini pembe olarak belirleyen bir kadın sıcak, eğlenceli, seksi ve cesurdur. Kendilerinden emin aynı zamanda göz alıcı olan bu kadınlar bu parlaklığı dengelemek için ayak parmalarında nötr renkler kullanmalılar.
Sarı
Benzersiz bir stil duygusu olan süper kadınlar için harika bir renk. Sarı ojelerinizi kısa jean şortlar, şıltılı tişörtlerle tamamlayabilirsiniz.
Mercan
Yaz için hazır olan ve aşk kadınları için mercan bulunmaz bir renk. Mercanın mtluluğu hem sizi hem etrafınızdakileri etkileyecektir. Şık ve rahat kıyfetler seçmelisiniz.
Neon yeşil
Parti düşkünü, eğlenceli kadınlar için  birebir olan bu renk enerji yaratıyor. Günlük kullanım için pek tavsiye edilmezken, yazlık sandaletler ve spor parti kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz.
Kırık beyaz
Kendinden emin klasik giyinmeyi seven kadınlar içindir uygun bir renktir. Neyden hoşlandığını bilen, genelde kimsenin sözüne kulak asmayan ve rahatsız edilmek istemeyen kadınların rengi kesinlikle kırık beyazdır. Bronz ten için çok uygundur.
Açık pembe
Kadınsı ancak daha az dikkat çekmek isteyenler için uygundur. Her zaman şık, doğru giyinen, profesyonel kadınların  mükemmel rengi açık pembedir. Toplantılarda ve kokteyllerde öze bir elbiseyle ışıltılı görünebilirsiniz.
Kırmızı
Bu renk kadınlar için evrensel bir tondur. Zarafet, güç, romantizm ve çekiciliği temsil eder. Açık fikirli ve klas bir duruş sergileyen kadınların rengi kesinlikle kırmızıdır.
Mavi
Eğlenceli birşeyler yapmak istiyorsanız ojelerinizin rengini mavi yaparak başlayabilirsiniz. Bu sezon çok moda olan bu rengin hayranları oldukça çok.
Mor
Mor ve tonları daha çok sofistike ve modern bir iş kadın için ugundur. Kendinden emin bir kadın iş toplantılarında seyehatlerinde kullanabilir.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...